Mes Norime Išgirsti Tave

Ir išgirdę kartu suburti ne tik kritiškai, bet ir kūrybiškai mąstančią bendruomenę – dėl to sumąstėme rengti susitikimus, kurių metu diskutuotume mokslo temomis. Būtent – vienas iš unikalių projekto bruožų – ne paskaitos, o diskusijos su visais dalyviais.

Jau dabar kviečiame registruotis į diskusijas, kurių metu paprasčiausiai mokysimės vieni iš kitų. Diskusijų metu keli iš dalyvių pasiruoš pristatyti po kelias mokslo temas, apie kurias imsime kalbėti kartu. Kokią įtaką visuomenei turi vieni ar kiti tyrimai? Kaip išmokti kalbėti mokslo temomis? Tai koncentruoti susitikimai, kurie vyks nedidelėse žmonių grupėse. Tai tarsi žurnalų klubai, ypatingai populiarūs mokslo bendruomenėse visame pasaulyje, tačiau ne sudėtingo mokslo rėmuose. Mūsų tikslas – išmokti kalbėti apie mokslą aiškiai, įdomiai ir paprastai.

Jei nori padiskutuoti kokia nors tema, pabandyti kartu atrasti bendrų argumentų – užpildyk apačioje esančią formą. Tokias diskusijas privačiai vykdysime kiekvieną savaitę ir stengsimės pakviesti vis įvairesnių žmonių. Tai ne žymių mokslininkų monologai – tai erdvė žmonėms, kurie nori pažinti mokslą.

Diskutuok kartu

mokslo@saknyskarcios.lt

teiraukitės visais klausimais

personalizuok naujienas. pasirink, kokioje srityje nori sužinoti daugiau:

c h e m i j a
b i o l o g i j a
f i z i k a

arba skaityk jas įprastu būdu.